Loading...

Obsługa renault Clio III - film instruktażowy

278,974 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Aug 16, 2011

http://www.empiriafilm.com
Film przedstawiający kompletną obsługę samochodu Renault Clio III. Poruszone w nim zagadnienia pokazują w łatwy sposób, jak poradzić nowy kursant powinien poradzić sobie z obsługa pojazdu egzaminacyjnego.

Wielu kursantów ma problem z prawidłową obsługą pojazdu egzaminacyjnego. Podczas szkolenia na prawo jazdy i egzaminu praktycznego w ośrodku ruchu drogowego wiele egzaminów zostaje oblanych przez nieznajomość wszystkich funkcji samochodu Renault Clio. Ten filmik ma to zmienić.

Film zrealizowany przez firmę EMPIRIAFILM zajmującą się realizacją wszelkich form filmowych. Znajomość obsługi tego pojazdu wpłynie na twoja bezstresową jazdę! Z nami na pewno uda ci się zdać egzamin praktyczny na prawo jazdy!

Empiriafilm jest w swoim profilu działalności bardzo rozbudowaną firmą. Rozległe pole naszych zainteresowań i działań łączy w sobie szeroko pojęte cele usługowe, edukacyjne i artystyczne; poza świadczeniem usług dla firm i przedsiębiorstw w postaci filmów reklamowych i promocyjnych oraz kształceniem na warsztatach, szkoleniach i indywidualnych zajęciach pod kątem filmowym ludzi w każdym wieku, odnajdujemy się też w sztuce - tworzymy i realizujemy filmy niezależne. Są to nasze priorytety, które zawsze wykonujemy z jak największą dbałością o najmniejszy nawet szczegół realizacyjny. A wszystko dlatego, że film jest naszą pasją. Właśnie przez ruchome obrazy chcemy ludzi słuchać i do nich mówić. W filmie tkwi wielki potencjał, który wspólnie z Wami chcemy wykorzystać. Dlatego, jeśli macie ciekawe i nowatorskie pomysły, które mogą zostać zrealizowane wspólnie z nami, to serdecznie zapraszamy do współpracy...

Kopiowanie i rozpowszechnianie filmu zabronione.
Wszelkie prawa zastrzeżone

www.empiriafilm.com

  • Category

  • License

    • Standard YouTube License

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...