Loading...

Windows 10: Tworzenie woluminu łączonego (ang. spanned volume).

1,285 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Dec 15, 2015

Wolumin łączony (ang. spanned volume)

Istotą woluminów łączonych jest połączenie nieprzydzielonego miejsca, znajdującego się na jednym lub więcej fizycznych dyskach, w jeden logiczny spójny wolumin. Jest on widoczny dla użytkowników i aplikacji, jako pojedynczy dysk. Umożliwia on efektywniejsze wykorzystanie dostępnej przestrzeni dyskowej, gdyż pliki są zapisywane w kolejnych segmentach woluminu. Zgrupowanie miejsca z kilku dysków w wolumin łączony umożliwia zwolnienie liter dysków oraz utworzenie dużego woluminu w systemie plików. Zwiększanie rozmiaru (rozszerzanie) woluminu jest dostępne w każdej chwili o rozmiar nieprzydzielonego miejsca na wszystkich dyskach. Należy podkreślić, iż usunięcie dowolnej części rozszerzonego woluminu powoduje usunięcie go w całości oraz w konsekwencji utratę zapisanych na nim danych.

Jeśli jesteś użytkownikiem legalnego systemu Windows 7 lub Windows 8.1, to właśnie TERAZ masz niepowtarzalną okazję dokonać SKOKU na WINDOWS 10!

Bezpłatna aktualizacja będzie obowiązywać tylko przez rok, a więc do 29 lipca 2016 r. Po upływie tego okresu, każdy kto przegapi tę możliwość a chciałby przesiąść się na Windows 10, poniesie koszty licencji nowego systemu.

Zatem rozpoczynamy naszą akcję „Nakręć się na Windows 10”, której celem jest przybliżenie Wam 10 oraz pokazanie w formie instruktażowych filmików jak prosta jest jej obsługa.

Utwór: Drop Zone, Artysty: BS

Nakręć się na Windows 10
Więcej o akcji na Naszym facebookowym wydarzeniu:
https://www.facebook.com/events/16525...
oraz na stronie internetowej http://www.soisk.pl

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...