Loading...

[Bydgoszcz JUG #32] Przemek Skwiercz - I rzekła Adnotacja - “Niech stanie się dokumentacja”

205 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jan 29, 2020

Nagranie sponsorowane przez firmę deepsense.ai (https://deepsense.ai)

Przykładowy kod użyty w czasie prezentacji znajdziecie TUTAJ:
https://github.com/pskwiercz/JUG_Swag...

W ciągu wielu lat spędzonych w szeroko rozumianym środowisku programistycznym nie spotkałem ani jednej osoby która by twierdziła że lubi tworzyć dokumentacje do swoich perełek oprogramowania. W naszym programistycznym życiu jest chyba tylko jedna bardziej nielubiana czynność - utrzymywanie dokumentacji. W mojej prezentacji postaram się przedstawić wam jak stworzyć “automagicznie” i bez wysiłku (no prawie) dokumentacje do waszych serwisów REST-owych. Co więcej nie będziemy musieli opuszczać naszego ukochanego IDE i stworzymy sobie narzędzie do testowania naszego kodu. Brzmi jak reklama Vivus.pl? Przyjdź i sprawdź!

Przemek Skwiercz:
Programista, ojciec i cyklista. Od ponad 20 lat zarabiam na kromkę chleba i kufelek piwa tworząc oprogramowanie więc jestem już chyba seniorem (wiekowo na pewno) :-) Ostatnie kilka lat spędziłem w świecie Java’y i Spring’a co zaowocowało tym że jestem jednym z założycieli i organizatorów bydgoskiego JUG’a.
W wolnym czasie miłośnik wypraw rowerowych, kraftowego piwa, starego punk rocka i teatru (niekoniecznie w tej kolejności).

Loading...


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...