Loading...

#DoktorSen

DOKTOR SEN - Podróż Dannego

1,921 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Oct 3, 2019

Świat jest żarłocznym miejscem, mrocznym miejscem.
Zobacz #DoktorSen

Obserwuj nas:
https://www.facebook.com/WarnerPolska/
https://twitter.com/warnerbrospl
https://www.instagram.com/warnerbrospl/

Doktor Sen to kontynuacja historii Danny’ego Torrance’a, która rozgrywa się 40 lat po jego przerażającym pobycie w hotelu Overlook w Lśnieniu. Ewan McGregor, Rebecca Ferguson i debiutująca Kyliegh Curran grają główne role w thrillerze o zjawiskach paranormalnych w reżyserii Mike’a Flanagana, który nakręcił ten film na podstawie własnego scenariusza, opartego na motywach powieści Stephena Kinga.
Dan Torrance, który nadal nosi blizny po koszmarze, jaki przeżył jako dziecko w hotelu Overlook, usiłuje znaleźć jakąś namiastkę spokoju. Jednak spokój ten zostaje zakłócony, kiedy Dan spotyka Abrę — odważną nastolatkę, posiadającą potężny, pozazmysłowy dar znany jako „lśnienie”. Abra, która instynktownie rozpoznała, że Dan przejawia te same zdolności co ona, odszukała go, ponieważ rozpaczliwie potrzebuje jego pomocy w walce z bezlitosną Rose the Hat i jej zwolennikami — kultem o nazwie Prawdziwy Węzeł, którego członkowie żerują na lśnieniu niewinnych, aby zachować nieśmiertelność.
Dan i Abra zawierają nietypowy układ, aby stoczyć brutalną walkę na śmierć i życie z Rose. Niewinność Abry oraz jej bezpretensjonalne podejście do własnego lśnienia skłaniają Dana do użycia własnych mocy z niespotykaną dotąd siłą — jednocześnie musi on stawić czoła własnym lękom i ponownie obudzić duchy przeszłości.

W thrillerze Doktor Sen wystąpili Ewan McGregor (Gwiezdne wojny: Części I, II i III, T2: Trainspotting) jako Dan Torrance, Rebecca Ferguson (filmy z serii Mission: Impossible, Król rozrywki) jako Rose the Hat oraz Kyliegh Curran w swoim debiucie na dużym ekranie w roli Abry. Obsadę filmu uzupełnili: Carl Lumbly, Zahn McClarnon, Emily Alyn Lind, Bruce Greenwood, Jocelin Donahue, Alex Essoe oraz Cliff Curtis.
Za jego produkcję odpowiadali Trevor Macy i Jon Berg, natomiast Roy Lee, Scott Lumpkin, Akiva Goldsman i Kevin McCormick pełnili funkcję producentów wykonawczych.
W ekipie filmowej Flanagana znaleźli się: operator Michael Fimognari (Nawiedzony dom na wzgórzu), scenarzyści Maher Ahmad (Cienki Bolek) i Elizabeth Boller (Hush) oraz projektant kostiumów Terry Anderson (Skok stulecia). Ścieżkę dźwiękową do filmu stworzył duet The Newton Brothers (Nawiedzony dom na wzgórzu).
Warner Bros. Pictures przedstawia produkcję Intrepid Pictures/Vertigo Entertainment zatytułowaną Doktor Sen w reżyserii Mike’a Flanagana. Film wejdzie do kin w Ameryce Północnej 8 listopada 2019 r., natomiast jego światową premierę zaplanowano na 30 października 2019 r. Dystrybucję na całym świecie prowadzi Warner Bros. Pictures.

Comments are turned off
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...