Loading...

Igor Dzambazov - Tie.wmv

80,913 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Apr 30, 2010

Comments • 12

Nikola Sekuloski
шо толку љубоморен , бе Игор?
View reply
Hide replies
aleksandar aleksik
za niv dozvola e ako pokazat samo licna karta.... za niv sme aj da ne zborime ... :)
dine jancev
no car,KING
Aleksandar Stefanovski
what kind of car? :D
Filip Kunovski
многу точно опишани оние..... од „големото доброутро“ ...... а исто така докажува.. колку не вредат..
krsteish
ajde stari daj daj 
TheTrampMK
‎... за нив сме... ај да не збориме!
mkdsun
ЦАР ПИЕ ВОДА.....
galichanec86
Не, тој не ги прави лом, тој само соврсено добро ги опишува и ја кажува вистината... А вистината некого го боли!
galichanec86
да, ова е од концертот на Игор. Како и да е, добра песна. :)
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...