Loading...

Avrupa pazarına açılımın en kısa yolu ve en modern merkezi

383 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Mar 18, 2011

Avrupa pazarına gırış kapınız

Avrupa pazarına açılımın en kısa yolu ve en modern merkezi

Hoş geldiniz

Business park alanı umduğunuzdan fazla imkân tanıyor. Başlangıçta alacağınız destek ile şirket kuruluşunuzda, pazar araştırmalarınızda ve teşvik başvurularında, siyasi ve ticari söz sahipleriyle görüşmelerde ve tanışmalarda sizlere yeni yollar açılacak.
Kısacası: bölgemizdeki şirket kuruluşunuzda sınırsız destekte bulunuyoruz.

Temsili

Binanın modern mimarisi, gün ışığı ile aydın ve açık ofisler müşterek çalışma atmosferini güçlendiriyor. 1000 m2 üzerindeki teknik donatım hiçbir isteğinizi eksik etmiyor.

Varyasyonlu

Business parkımızda küçük ve büyük tanıtımlar ve sergiler için sergi bölümü ve show room hazır bulunmaktadır. İkili görüşmeler için de buluşma noktası olarak kullanılması mümkün.

Up-to-date, her şekilde kullanıma hazır ve eklenti mümkün

Aydın 4 fabrikasyon bölümleri toplam olarak 9600 m2 büyüklüğünde. Çok çeşitli imalatlar için veya montaj alanı, depo veya lojistik merkez olarak kullanılması en uygun şekilde mümkün. Tavan yüksekliği 6,8 m ve direk ara mesafe 22 m olduğu için kullanım oranı çok yüksek. Tüm alanlar kısmen ısıtmak mümkün ve basınçlı hava sistemine, gaz, su, kablo ve pnömatik posta teşkilatına sahip. Fabrika tabanı ağır yük ve istif trans portör kullanım için sertifikalı. Fabrikanın genişlemesi mümkün olduğu için ilerde gerekli olan bölmeler daha rahat şekilde gerçekleşir.
Sınırsız büyüme

Business parkımız ilersi için hazır: Kullanıma hazır olan arsa ve bina büyüklüğü 33000 m2. Eklenti gerektiğinde 30000 m2 ve 18000 m2 alan müsait bulunuyor. Bu sebeplerden dolayı business parkımız bütün sektörler ve branşlar tarafından kullanılması mümkün.

Makine ve tesisat yapım, otomotiv-, inşaat-, tüketici ürünler, montaj alanı, bütünleme alanı, dağıtım merkezi ve toptancılık, metal ve suni malzeme işletme için en uygun çalışma alanı. Dağıtım ve satış için en uygun Avrupa ve Almanya merkezi.

Daha detaylı bilgi için www.blackforest-busınesspark.eu sayfasını tıklayınız.

Comments are disabled for this video.
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...