Loading...

Kaota mu naine ära ehk mis tunne on olla mustkunstnik, 20 sek

5,751 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Mar 9, 2015

Kinoteater esitleb:
„Kaota mu naine ära ehk mis tunne on olla mustkunstnik“

Kinoteatri uus lavastus heidab pilgu müstikaga kaetud elukutse – mustkunstniku – argipäeva. Päris sellise nurga alt pole mustkunsti telgitagustest ilmselt kusagil maailmas räägitud.

See pole mustkunstietendus. See pole ka tavaline stand-up, vaid kuulub pigem žanri comedy magic, kus saab nii nõidust kui ka nalja. Igal juhul saab vastatud palju küsimusi, mis publikul tavaliselt tekivad. Näiteks:

Kuidas ta seda trikki teeb? Kuidas pekkiläinud trikist välja tulla? Kas publikust võetavad vabatahtlikud pole tõesti kokku lepitud? Mis värk nende loomadega üldse on? Kas tuvid kõike täis ei lase? Mitu jänest tal on?

Lavastus põhineb mustkunstnike Meelis Kubo ja Charleka ehk Karl Eelmaa kogemustel oma ametis, mis on tegelikult nende elustiil, sest trikke harjutatakse ka õhtul väljas käies ning kodus vaadatakse pereliikmetest loomade järele.

Etendused toimuvad aprillis ja mais kell 19.30 Kanuti Gildi SAALis. Piletid Piletilevist.

Lavale astuvad mustkunstnikud Charlekas ja Meelis Kubo, lavastavateks taustajõududeks on Paavo Piik, Paul Piik ja Henrik Kalmet.

Kinoteater on sõprade rühmitus, kes teeb teatrit väljaspool teatrit. 2011. aastal alustati lavastusega "Püstijalukomöödia", milles vennad Kalmetid, Jörgen Liik ja Kaspar Velberg naerutasid publikut eestikeelse stand-up'iga. Eelmisel hooajal toimus poliitilis-teatraalne "Manifestide" sari ja mängiti Piret Krummi ja Katariina Tamme pihtimuslikku estraadi "Võidab see, kellel on kõige hullem mees".

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...