Loading...

Antalya Büyükşehir Belediyesi halk ekmek Fabrikası Modern Ekmek Tesisleri

14,449 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on May 4, 2009

Aktif Group, ülkemizin kalkınmasında, üretimi ve ihracatı esas alan bir yapılanmayla etkin rol almak, çalışanlarına güvenli ve kazançlı bir gelecek sağlamak, insanlarımıza yeni iş kaynakları temin etmek, bünyesindeki kuruluşları ve işletmeleri en kârlı ve verimli şekilde çalıştırmak, ekonomik faaliyetlerin yanı sıra, insanımıza yönelik eğitim ve kültür faaliyetlerinde bulunmak, yurtiçinde ve yurtdışında yapacağı yatırımlarla, ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek ve insanımızın dünya çapında prestijini artırmak için kurulmuştur.

Bugün; inşaat, akaryakıt, otomotiv, lojistik, turizm ve gıda alanlarında faaliyet gösteren Aktif Groupun temelleri, 1989 yılında Mehmet Camızcı tarafından kurulan otomotiv ağırlıklı anonim şirket ile atıldı. 1994'te, daha sonra grup şirketlerine de adını verecek olan Aktif İnş. Taş. San. ve Tic. Ltd. Şti. kuruldu. Şirket, aynı yıl, Ankara Halk Ekmekin nakliye işlerini yapmaya başladı. İnşaat sektörüne de hızlı bir giriş yapan Aktif Group; altyapı, tretuvar, pis su kanalı inşaatı, çevre düzenlemesi gibi konulardaki projeleri hayata geçirmeye başladı. Aktif Turizm A.Ş. de 1994 yılında kurularak, Aktif bünyesinde faaliyete geçti.

Lojistik sektöründe hizmet vermek amacıyla, 1997'de Aktif Uluslararası Ltd. Şti. kuruldu ve ertesi yıl teşvik alınarak, yurtdışından treyler ve çekici getirtildi. Yurtdışı nakliye ağırlıklı çalışmalara başlandı ve geniş bir araç filosu oluşturuldu.

Sigorta sektörüne giriş 1998 yılında, Aktif Sigorta Aracılık Hizm. Ltd. Şti.'nin kurulması ile gerçekleşti. İsviçre Sigorta Acenteliği alındı ve öncelikli olarak, grup firmalarının sigorta işlemleri yapıldı. 2000 yılında Teşvik Belgesi alınarak, 5 yıldızlı bir otel ile turizm sektörüne girildi. 2001 yılında ise Aktif Turizm A.Ş.'nin unvanı değiştirilerek; AYGÜ Akaryakıt A.Ş. unvanıyla, akaryakıt alanında faaliyet gösterilmeye başlandı.
Gıda sektöründe, 2007 yılında yaptığı yatırımlarla kendini gösteren Aktif Group, bu sektörde de kalite ve standartların yükselmesi ve Türkiyenin hak ettiği işletmelere sahip olması için çaba göstermektedir. Bu fikirlerin ışığında Aktif Group, 15.000 m² kapalı alanı olan ve Avrupa standartlarına sahip Antalya Halk Ekmek Fabrikasını, Antalya Büyükşehir Belediyesi vasıtasıyla ve 11.000.000 €luk yatırımla kurmuş, 6 ay gibi kısa bir sürede de faaliyete geçirmiştir.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...