PL

Loading...

PiS - spot reklamowy (wersja Moniki Olejnik) "Układy" 2007

156,710 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Sep 14, 2007

Reklama telewizyjna partii Prawo i Sprawiedliwość w wersji Moniki Olejnik i Stacha Kornatowskiego z "Kropki nad i", 13.09.2007 (zmieniony podkład dźwiękowy).

"A GDYBY TAK PODMIENIĆ GŁOS...

Michał Kamiński na chwilę się zdenerwował

Chwyt prosty, ale dający interesujący rezultaty. Zamiast oryginalnej ścieżki dźwiękowej, gdzie można było usłyszeć o pieniądzach dla opozycji, są fudusze dla Leppera. "Załatwiony kontrakt" ustąpił miejsca dla "wywalenia Leppera i Kaczmarka z rządu". Monika Olejnik spot PiS nieco przerobiła.

Na koniec deser. Brawurowa końcówka oryginalnego spotu; "wiem, k...., że nie biorą" i "załatwiania Ziobry i Kaczynskiego", zmieniła się w: "Wiem, k...., że chcą komisji śledczej. Rozwiązujemy Sejm, robimy wybory i wracamy do gry".

Michał Kamiński, członek Prawa i Sprawiedliwości, minister w Kancelarii Prezydenta, a przede wszystkim autor spotu, jego "remake'u" nie docenił. Przynajmniej z początku. Zaatakował za to Monikę Olejnik zarzucając jej stronniczość: - Rozumiem, że pani chce wszelkie pozory obiektywizmu zatracić. Czy pani teraz występuje jako wróg Prawa i Sprawiedliwości? - mówił wyraźnie zdenerwowany.

Po chwili jednak przeprosił, gdy Olejnik przypomniała mu, że równie krytyczna była wobec reklamówki Platformy Obywatelskiej: - Przepraszam. Zezłościłem się na panią, bo to wyjątkowo złośliwa kombinacja - przyznał skruszony Kamiński, ale jednocześnie zastrzegł: - Nie przyznam pani, że to jest zabawne."

(cytowany tekst za TVN24 (mtom))

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...