Loading...

II Niebieski Bieg Charytatywny Cushman & Wakefield

58 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Apr 25, 2018

24 kwietnia 2018 r., o godzinie 10:00 wystartowała druga edycja Niebieskiego Biegu Charytatywnego Cushman & Wakefield na rzecz Fundacji oraz Przedszkola Integracyjnego Mądre Główki.

W 5 kilometrowej trasie ulicami Warszawy wzięło udział 60 uczestników. Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield przeznaczyła 10 złotych za każdy kilometr przebyty przez każdego uczestnika biegu. Oprócz pracowników firmy, w biegu uczestniczyli także reprezentanci mediów branżowych oraz przedstawiciele fundacji.

Kwiecień to miesiąc poświęcony problemowi autyzmu, dlatego już drugi rok z rzędu, niedługo po akcji „Świecimy na Niebiesko”, firma doradcza Cushman & Wakefield organizuje Niebieski Bieg Charytatywny, dzięki któremu w ramach sportowej rywalizacji zbiera pieniądze na wsparcie działalności Fundacji i Przedszkola Integracyjnego Mądre Główki.

W tym roku trasa biegu prowadziła przez pięć punktów kontrolnych znajdujących się w miejscu realizowanych obecnie obiektów największych warszawskich deweloperów: Echo Investment, Ghelamco, HB Reavis i Skanska. Początek trasy został wyznaczony tuż przed wejściem do budynku Lumen przy ul. Emilii Plater 53, gdzie znajduje się jedno z biur Cushman & Wakefield, natomiast meta biegu znajdowała się na patio budynku Metropolitan, pod drugim biurem. Po drodze uczestnicy odwiedzili cztery punkty kontrolne, znajdujące się przy powstającym budynku Varso Place, Generation Park X przy ul. Prostej 36, napisie „Kocham Warszawę” przy pl. Europejskim i salonie sprzedaży Browarów Warszawskich przy ul. Grzybowskiej 58.

Podczas biegu najważniejsze było jego ukończenie. Jeżeli zawodnicy nie czuli się na siłach, aby pokonać całą 5-kilometrową trasę biegiem, mogli ją po prostu przejść lub dołączyć do rywalizacji na rolkach, na rowerze, deskorolce lub hulajnodze. Celem było uzbieranie wszystkich pieczątek w określonych na trasie biegu punktach kontrolnych i zebranie jak największej kwoty darowizny. Firma Cushman & Wakefield wpłaciła na rzecz Fundacji Mądre Główki 10 złotych za każdy przebyty przez uczestników kilometr, a zaproszone do udziału firmy mogły same ustalić, jaką kwotę przeznaczą na pomoc potrzebującym. Ostatecznie, dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników, deweloperów i przedstawicieli fundacji, udało się zebrać 4000 zł.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...