Upload

Loading...

Gjyks "Shkupi"

258,120 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Uploaded on Aug 23, 2006

Anëtari i vetëm nga trojet e Iliridës, Gjyksi me këngën e titulluar "Shkupi" këngë kjo që pushtoj top listat e radio dhe televizioneve në maqedoni , kosovë e shqipëri gjatë verës 2006.

  • Category

  • License

    • Standard YouTube License

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...