Upload

Loading...

Sидот на срамот во прераснува во ѕид на плачот

593 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jul 20, 2012

Нели сметате г-не Тодоров дека освен што купувате пижами, имате и обврска да го заштитите угледот и честа на лекарите во вашиот ресор, па дури и од вашите колеги од Фондот за здравство

Прес конференција, СДСМ
Андреј Петров, секретар
Скопје, 20.07.2012 година

http://sdsm.org.mk/default.aspx?mId=5...

Loading...


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...