Loading...

#gry #xkom #xaorus

TOP6 NAJTRUDNIEJSZYCH GIER OSTATNICH LAT | Xaorus radzi: w co zagrać podczas kwarantanny? 😷

8,712 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Mar 23, 2020

Trudne gry przechodzi się długo. Uwaga: można wyjść poza dopuszczalną skalę wkurzenia.
➡️ Promocja dla graczy: http://xkom.me/Promocja-Dla-Graczy ⬅️

Ile razy można odpalać tę samą rundę albo się respawnować? Grzegorz „Xaorus” Rycko proponuje kilka wymagających gier, w których trzeba włączyć cierpliwość i naprawdę się postarać. Po ich przejściu wyższy skill i satysfakcja gwarantowana. Szczegóły w naszym filmie.

=====================
♦ Grupa na Facebooku: http://xkom.me/xGrupa
♦ WWW: https://www.x-kom.pl/
♦ Facebook: https://www.facebook.com/xkompl/
♦ Instagram: https://www.instagram.com/xkompl/
♦ Twitter: https://twitter.com/xkom_pl

The Witness to propozycja z 2016 roku. Jest grą logiczną z przepiękną grafiką i w otwartym, surrealistycznym, trójwymiarowym świecie. Nie spodziewaj się w nim potworów i bossów. Tutaj rozgrzewasz szare komórki i wzbijasz się na wyżyny kreatywności. Czas, który trzeba poświecić na ten tytuł to około 25 godzin. Następną propozycją Xaorusa jest Darkest Dungeon. Zajmująca i wymagająca gra w stylistyce dark fantasy, ze średniowiecznymi motywami. Podczas rozgrywki trzeba zwracać uwagę na najdrobniejsze szczegóły, na przykład takie, jak zdrowie psychiczne postaci.

Kolejny ciekawy tytuł to Cuphead. Wart jest uwagi nie tylko ze względu na trudność, ale też na stylistykę, w jakiej został stworzony. To gra platformowa z 2017 roku utrzymana w estetyce filmów rysunkowych z lat 30. Po przejściu konkretnych etapów, stajesz do wali z ciekawym i pomysłowo zaprojektowanymi bossami. Pokonanie ich nie jest prostą sprawą, bo śmierć czyha na każdym kroku.

Sprawdźcie, jakie jeszcze tytuły zaproponował Xaorus. Dajcie znać w komentarzach, jakie wymagające gry Wy byście polecili innym Widzom.

#gry #xkom #xaorus

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...