Loading...

Kuteks Tanıtım Filmi 2014

4,032 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Dec 29, 2013

1984 yılında tıbbi sarf malzeme üretimi konusunda faaliyet göstermek üzere kurulmuş Kuteks A.Ş. , 2002 yılında Uğur Şirketler Grubu'na dahil olarak grubun sağlık alanındaki başarılı temsilcisi haline gelmiştir.

Ürün çeşitlemesini 1986 yılı başından itibaren şekillendirmeye başlayan firmamız kalitede Avrupa standartlarını yakalamayı kendisine ilke edinmiştir. Bugün gelinen noktada ise ürün spesifikasyonları açısından hedefine ulaşmıştır.

Sağlık sektörüne girdiğinden bu yana Kuteks ismi, yüksek kaliteli tıbbi ürünlerle birlikte anılmaya başlamıştır. Kuteks, sargı bezi, sterilize hidrofil gaz bezi, sterilize gaz kompres, her türlü elastik bandaj, korse ve dizlik gibi tıbbi tekstil ürünleri ile sektörün en büyük üreticileri arasına girmiştir.

Yapılan yatırımlarla sürekli büyümeye devam eden şirket, 2010 yılında Fortune markası ile pazara yeni medikal ürünler sunmuş olup, 2011 yılında da Almanya'dan satın alıp Türkiye'ye taşıdığı tesis ile 2012 yılında Daffny Naturcosmetics markası ile natürel kozmetik alanına güçlü bir giriş yapmıştır.

Kuteks 32.498 metrekarelik alan üzerine kurulu bulunan toplam 12.566 metrekarelik iki ayrı binada hizmet vermektedir.

Tüm üretim bölümleri amaca yönelik modern, günümüze uygun makinelerle donatılmış olup, ilgili standartlara, yönetmeliklere ve direktiflere uygun laboratuvar, kalite kontrol bölümleri ile kalitesi sürekli denetim altında tutulmaktadır.

Üretilen kaliteli ürünlerimiz dünya çapındaki müşterilerine profesyonel ve tecrübeli pazarlama elemanları ile pazarlanmaktadır.

Kuteks ürünleri ecza depoları ve itriyat depoları aracılıyla eczanelere direkt veya medikaller aracılığıyla da hastanelere arz olunmaktadır. Ayrıca birçok gelişmiş Avrupa ülkelerine ve birçok yabancı ülkeye ihraç olunmaktadır.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...