Loading...

Codramol ~ Clirohu nga dhimbja!

30,150 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Feb 28, 2020

CODRAMOL 400 mg


Ibuprofen Arginine


Per:

-Dhimbjen e dhëmbëve
-Dhimbjet post-operatore
-Dhimbjet nga menstruacionet
-Dhimbjet muskulare
-Dhimbjet e artritit rheumatoid & spondiloartrozës


si dhe ul temperaturen.

Per cdo dhimbje zgjidhja me e mire dhe me e shpejte eshte CODRAMOL 400 mg !

👉🏻 E GJENI NE CDO FARMACI PA RECETE !

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...