YouTube home Register to vote
Upload

Loading...

Fjalimi i kryeministrit Rama per armet kimike, interviste me Gezim Podgorica

546 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Nov 15, 2013

Vendimi i Rames tregon nje mature politike, pasi vendi rrezikonte te shkonte ne anarki persa i perket protestave lidhur me ceshtjen e shkaterrimit te arsenalit kimik sirian ne Shqiperi. Pergjigjia e Rames per ti thene "JO" kerkeses se SHBA per kete ceshtje, tregon se nje lider mbi te gjitha duhet te degjoje popullin qe e ka votuar. Ka qene kjo deklarata e Drejtorit te ATSH dhe njeheresh analisti politik, z. Gezim Podgorica ne nje interviste me gazetaren Erikleda Dorezi. Gjate fjales se tij, z. Podgorica e ka cilesuar si mjaft te matur dhe domethenese deklaratat e kreut te Kuvendit te Shqiperise, Ilir Meta, ne te cilen nga njera ana duhet te mbronte figuren e kryeministrit dhe nga ana tjeter ate te institucionit qe ai drejton.Na ndiqni per intervisten e plote!

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...