Loading...

Anglezja me gjak shqiptareje ne vena...Londer 2008.MPG

147,078 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Dec 3, 2008

Hej - U ka ndodhur te takoni nje angleze qe ka kaluar 6 jave ne Shqiperi gjate 3 viteve te fundit dhe te jete dashuruar aq shume me vendin tone dhe shqiptaret, saqe te mesoje gjuhen shqipe ne menyre perfekte, pa pasur asnje shqiptar afer ta ndihmoje ? Epo, une e takova ate, quhet Clare dhe eshte londineze - Te lumte bukuroshe !!!

Loading...


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...