Loading...

TRY2FLY Parkour Macedonia - Прва Паркоур школа во Македонија

17,290 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Sep 15, 2011

Првата "Parkour" школа во Македонија беше основана во септември 2010 година.По повод почнувањето на 2-рата сезона се сними ова видео кое се надеваме дека ќе ви се допадне.

- Локација на салата -
Јордан Костадинот-Џинот бр.12 (Позади ресторанот Томче Софка во Парк)

За повеќе информации контактирајте не на нашата facebook страна: http://www.facebook.com/try2flyparkour

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...