Loading...

KırmızıTürk Spiker ve Sunucu Adaylarını Seçiyor Hakan Öztürk Medya Ücretsiz Eğitiyor

2,599 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Sep 25, 2012

KırmızıTürk Spiker ve Sunucu Adaylarını Seçiyor Hakan Öztürk Medya Ücretsiz Eğitiyor ! 6.Yıl Özel

Kurulduğu ilk günden beri özellikle haber spikerliği ve sunuculuk alanında ilklere imza atan KırmızıTürk yine bu mesleğin eğitimine ve ilerlemesine dair önemli bir projeye başlıyor. Türkiye'nin haber spikerliği ve sunuculuk eğitimi denildiğinde ilk akla gelen markası Hakan Öztürk Medya Eğitim Merkezi KırmızıTürk'ün eğitim dönemleri başında talep ve bilgi yarışmasıyla belirleyeceği şanslı spiker ve sunucu adaylarına ücretsiz eğitim sunacak. Hakan Öztürk Medya eğitim merkezi , spiker ve sunuculuk eğitiminde çok farklı bir yer edinmiş durumdadır. Özellikle klasik spiker eğitiminin ötesinde uygulamaya dönük , radyo ; tv ve internet haber kaynaklarına sahip olan Hakan Öztürk Medya eğitim süresince öğrencilerin buralarda uygulamalı çalışmalarda yapmasıyla gerçek manada işin ehli insanlar yetiştirmektedir. Ülkemizde bu mesleğe dair söz sahibi konumdaki Hakan Öztürk kursiyerlerin mükemmele yakın eğitimlerinin yanı sıra kariyer planlamaları ve aşamaları konusunda da ciddi çözümler sunmaktadır. Kendi alanında ilkleri ile tanınan bu iki marka Hakan Öztürk Medya ve KırmızıTürk bu projeyle hem bir yandan spikerlik eğitiminin önemini ortaya koyarken bir yandan da somut öğrenciler üzerinden herkese daha detaylı yapılan eğitimi yansıtmış olacaktır. Öncesi sırası ve sonrası olmak üzere burada eğitim alan isimler KırmızıTürk'ten yansıyacaktır.. 6.Yıla özel bu çok önemli projemiz aşağıda belirtilen kıstaslar çerçevesinde 9 Kasım 2012'e kadar sürecek bir başvuru süreci sonrası başlayacaktır.

KırmızıTürk & Hakan Öztürk Medya

Şartlar :

1) KırmızıTürk üyesi olmak.
2) 9 Kasım 2012 tarihine kadar KırmızıTürk ve Hakan Öztürk Medya'ya aynı anda olmak üzere mail ile başvuru maili göndermek. Mail adresleri :
bilgi@hakanozturkmedya.com ; kirmiziturkspikeregitim@hotmail.com
Mailde : Adayın Adı ve soyadı / Telefon ve mail iletişim bilgileri yer alacaktır.
Bilgileri eksik bulunan başvurular geçerli sayılmaz.
3) Süreç sonunda belirlenecek yarışma veya seçime katılmak.
4 Sertifika için 17 yaşından büyük olmak ve en az lise mezunu olmak.

Hakan Öztürk Medya Eğitim Merkezi Spikerlik ve sunuculuk kursu hakkında Hakan Öztürk Medya'nın resmi internet sitesinde de yer alan detaylar şunlardır :

www.hakanozturkmedya.com

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...