Upload

Loading...

Ndarja e re administrative - Top Channel Albania - News - Lajme

884 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Mar 7, 2014

Ambasadori i OSBE-së, Florian Rauning e cilësoi profesionale teknikën e planifikuar për ndarjen e re administrative. Por në takimin me ministrin e Pushtetit Vendor, Bledi Çuçi dhe përfaqësues të shteteve pjesëmarrëse në këtë organizatë, ai tha se procesi, përveç aspektit teknik, ka edhe atë politik, ku nevojitet konsensusi.

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up Next


Sign in to add this to Watch Later

Add to