Loading...

Shqipëri, Komisioni i reformës zgjedhore miraton numërimin elektronik

189 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Mar 30, 2012

Në Shqipëri, komisioni i reformës zgjedhore realizoi sot një hap të rëndësishëm përpara, duke miratuar zbatimin e numërimit elektronik në votimet e ardhshme. Përfaqësuesit e shumicës dhe opozitës ranë dakort për këtë formë të re e cila pritet të shmangë jo vetëm polemikat e shumta gjatë procesit të numërimit, por edhe zvarritjet në nxjerrjen e rezultatit.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...