Loading...

Екологічне «Загребелля»

1,093 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Dec 24, 2014

Дедалі частіше при виборі житла українці беруть до уваги насамперед екологічність місця проживання. Саме таким критеріям повністю відповідає ЖК «Загребелля, який у мальовничому куточку поруч кутківецького лісу зводить будівельна компанія «Інвест Родина».

У новому комплексі «Загребелля» передбачено спорудження семи будинків з гаражами, паркінг-місцями, дитячими майданчиками та усіх необхідним для комфортного життя.

Про панорами з вікон годі й говорити — таке собі міні-містечко на лоні природи. Ви ніби й у місті, але не відчуваєте на собі усі його мінуси, бо зранку будитиме не шум машин, а спів пташок.

— Місто Тернопіль може розвиватися тільки у західному напрямку — в напрямку Львова. В цю сторону планується генплан, будівництво нових мікрорайонів, доріг; тобто вся інфраструктура, котра необхідна для існування нового міста Тернополя.

Буквального через дорогу від комплексу «Загребелля» чекає введення в експлуатацію велика простора сучасна школа — це справжня знахідка для родин із дітьми, або для молодих сімей, для яких поповнення ще у проекті.

До речі, перші новосели уже заселяють аналогічний будинок на вулиці Симоненка.

Щороку все більше тернополян та мешканців області обирають нове сучасне комфортне житло від «Інвест Родини» щоразу перетворюючись, що якісне житло не тільки може, а й повинно бути доступним.

Loading...


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...