Loading...

De bouw van een biofilter

9,224 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Feb 5, 2015

Voor de opbouw van de biofilter zijn heel wat variaties mogelijk m.b.t. type slangen, koppelingen, kraantjes, druppeldarm, pomp, … Het principe blijft echter steeds hetzelfde. In de film wordt één uitvoering beschreven met hieronder de benodigdheden. Neem ook een kijkje op de website van de partners voor de brochure “Zuivering van restvloeistoffen van het spuittoestel –Praktische leidraad”
Benodigdheden:
• 5 zwarte (IBC) vaten (1000 liter vaten)
• Pulspomp
• PVC leidingwerk:
o 5 T-stuks (1”)
o 8 draadnippels (½”)
o 7 doorvoerkoppelstuk (1”)
• 8 kraantjes (½”)
• 7 slangnippel
• 2 bochten 90° (1”)
• 4 geka koppelingen (1” buitendraad)
• 10 m drainagedarm (7 stuks van ongeveer 1,5 m)
• 4,5 m druppeldarm (3 stuks van ongeveer 1,5 m)
• 6,5 m doorzichtige doorvoerslang (5 stuks van ongeveer 1 m en 3 stuks van ongeveer 0,5 m)
• 4,5 m tuinslang (3 stuks van ongeveer 1,5 m)
• 1 m³ volume losse kokoschips (ongeveer 90 kg)
• 3,0 m³ volume potgrond (ongeveer 2100 kg)
• 0, 5 m³ volume teelaarde (ongeveer 800 kg)
• 1 m³ volume losse stro (ongeveer 50 kg)
• 6 zeggestruiken
• 6 wilgenstruiken

Indien u vragen heeft over het systeem of de opbouw van een systeem, neem dan zeker contact op met een adviseur van uw proefcentrum:
Inagro: Ellen Pauwelyn, 051/27.32.90, Ellen.pauwelyn@inagro.be Martijn D’hoop, 051/27.32.95, martijn.dhoop@inagro.be
pcfruit: Kim Koopmans, 011/69.71.34, kim.koopmans@pcfruit.be Kris Ruysen, 011/69.71.34, kris.ruysen@pcfruit.be
PCG: Elise Vandewoestijne, 09/381.86.84, elise@pcgroenteteelt.be
PCS: Els Pauwels, 09/353.94.88, els.pauwels@pcsierteelt.be Marijke Dierickx, 09/353.94.81, marijke.dierickx@pcsierteelt.be
PCA: Marc Goeminne, 09/381.86.90, marc.goeminne@proefcentrum-kruishoutem.be
NPW: Christel van Ceulebroeck, 016/21.37.56, witloof@vlaamsbrabant.be
PSKW: Luc De Rooster, 015/30.00.60, luc.de.rooster@proefstation.be
LCV: Gert Van de Ven, 014/85.27.07, gert.vandeven@provincieantwerpen.be
PIBO: Koen Vranken, 012/39.80.40, duurzamelandbouw@pibo.be
PCH: Rob Van Aert, 03/315.70.52, rob.vanaert@proefcentrum.be

Demonstratieproject "Bioremediatie west" en "Bioremediatie oost" in samenwerking met Europees Landbouwfonds voor Plattelandsontwikkeling.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...