Loading...

Stërvitje për Femrat në shtëpi.AVI

39,035 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jan 9, 2013

KUJDES
- Para se te filloni programin beni nxemje te lehte te trupit per 3-5 min si ushtrime gjimnastikore si me levizjen e kraheve ose duke imituar krosin ne vend numero apo hedhjen me litar.
- Pas nxemjes, kryheni strecing te pergjithshem per gjithe trupin per 2-3 min.
- Pini 1 gote uje para, pas stervitjes dhe me gllenjka gjate stervitjes sa here keni etje.
- Ne fund te programit beni strecing te pergjithshem per gjithe trupin 2-3min.
- Ushtrimet mund te kryhen nje nga nje, per cdo grup muskul, ose te gjitha sëbashku panderprerje.
- Pushimi midis ushtrimeve apo grup-ushtrimeve te jete 30-60sec.
- Nderpriteni stervitjen menjehere nese keni marrje mendsh apo ndiheni shume te lodhur.
📢 Gjithmone, degjo trupin tend!
- Nese deshironi program te vecante ne kushte shtepie apo te palestres, mund te kontaktoni ne e-mailin: s.mati@yahoo.com dhe ne faqen time sportive ne Facebook Page: Sokol Mati - Master Fitness.

  • Category

  • License

    • Standard YouTube License

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...