Loading...

Lyric Master - Loti yt

685,072 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on May 29, 2012

OfficiaL Fan Page - https://www.facebook.com/LyricMasterOff
OfficiaL FB - https://www.facebook.com/100007823642025
INSTAGRAM - http://instagram.com/lyricmasteroff

Song : Loti Yt
Artist : Lyric Master
Instrumental/Beat : Lyric Master
Lyrics : Lyric Master

Ditë me shi,në ballkon qëndroj,t'kujtoj
Shkruaj këtë poezi,dhe për ty mendoj.
Nga dashuria per ty,u bëra dhe poet,
Ti ike nga unë ,e më le vet.
Nga malli që kam për ty,natën të ëndërroj,
Të dua më shum se kurrë,dhe pse larg teje qëndroj.
U ndave ti nga unë, tani na ndan largësia,
Isha i lumtur aq shumë, tani më mbyt vetmia.

Refreni
Dua t'jem loti yt ,
N'syrin tend te bukur
N'faqen tende t'jetoj
Dhe te ndjehem njeri n'bot më i lumtur ,

Dua dua dua t'jem loti yt ,
N'syrin tend te bukur
N'faqen tende t'jetoj
Dhe te ndjehem njeri më i lumtur ,

2
Ka koh qe je larguar, t'mbaj n'zemer pergjithmon
Më'ka marr malli per ty sa shum ti me mungon !
Se mendoja jeten kështu, Realiteti shihet këtu
S'mund ta perballoj ket largsi, qe s'jom mo me ty
Deshta te t`harroj, e per ty t'mos mendoj
Por nuk mundem dot, se me zemer te dashuroj
Dot nuk të`harroj, Se e kom shum veshtir
Nuk po mundem dot, emrin pa ta thirr

Refreni
Dua t'jem loti yt ,
N'syrin tend te bukur
N'faqen tende t'jetoj
Dhe te ndjehem njeri n'bot më i lumtur ,

Dua dua dua t'jem loti yt ,
N'syrin tend te bukur
N'faqen tende t'jetoj
Dhe te ndjehem njeri më i lumtur

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...