Loading...

X. Roman Kneblewski: Moim zadaniem jest służba na rzecz zbawienia wiernych

5,643 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Premiered Mar 3, 2019

Manifest wiary, czyli kilkustronicowy dokument przygotowany na podstawie Katechizmu Kościoła Katolickiego przez byłego prefekta kongregacji nauki wiary musiał wywołać w spore zamieszanie. Nic z tych rzeczy. Nie był on w ani jednym momencie kontrowersyjny, po prostu czysta prawda. Powrót do prawdy bywa jednak najboleśniejszy.
Gerhard kardynał Müller, widząc rosnące i rozszerzające się zamieszanie w nauczaniu wiary na prośbę wielu duchownych i wiernych złożył publiczne świadectwo "Prawdy Objawienia". W pięciostronicowym dokumencie, były prefekt kongregacji nauki wiary zwraca również uwagę na odpowiedzialność pasterzy w prowadzeniu wiernych po drodze prawdy.
Czy zapowiadany powrót katolików do "katakumb" oznacza cofnięcie się do podstaw wiary, która wyznaczy nam drogę do zbawienia? O tym w dzisiejszym programie z X. Romanem Kneblewskim rozmawia Marek Miśko.
To rozmowa dobra dla wierzących i niewierzących. Wierzący będą musieli się zastanowić, niewierzący zobaczą, w co wierzymy, albo powinniśmy wierzyć – my próbujący być katolikami.
Polecamy również Państwa uwadze kanał YouTube księdza prałata Kneblewskiego gdzie systematycznie zamieszcza on krótkie blogi w których porusza kwestie wiary
👉👉https://www.youtube.com/user/TubaCordis

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...