Loading...

Karol Lotkowski - It’s a Docker … It’s a Cloud … It’s a Docker Cloud! - Trójmiasto JUG [19.01.2017]

170 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Apr 6, 2017

Po prezentacji będziecie wiedzieć czym jest podejście CaaS i czy Wasze zespoły także powinny używać Docker Cloud. Zdziwicie się, że jest to tak prosta, a zarówno bardzo rozbudowana platforma, która rozwija się w nadzwyczajnym tempie. Zdobędziecie argumenty jak rozmawiać z biznesem, aby przekonać organizację do używania Docker Cloud w Waszych projektach. Przedstawię jak skonfigurować usługę na platformie, w którą zainwestowano ponad 180M $ w przeciągu ostatnich 6 lat.

Karol to programista z 10-letnim doświadczeniem. Dostarczał rozwiązania dla branż takich jak: e-commerce, turystyka online, ubezpieczeniowa, telekomunikacyjna, bankowa, informacyjna oraz media społecznościowe. Związany z techniczną oraz biznesową stroną realizowanych projektów. Pełnił wiele ról od software developera, team leadera, scrum mastera, trenera po architekta i ewangelistę nowych technologii. Entuzjasta metodyk Agile (certyfikowany Scrum Master) oraz zwolennik firm o płaskiej strukturze.
Pasjonat edukacji online, rekrutacji w IT oraz technik zarządzania czasem. Uzależniony od słuchania podcastów oraz audiobooków.
Obecnie rozwija oprogramowanie realizujące rezerwację oraz sprzedaż biletów lotniczych w Travactory N.V..
Jako trener infoShare Academy przekazuje zdobyte doświadczenie osobom rozpoczynającym swoją przygodę z programowaniem.

https://www.meetup.com/Trojmiasto-Jav...

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...