Loading...

Cимфоніі No.3 та No.7.OPERA RUSTICA на вірші Бориса Олійника.

2,500 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jul 3, 2012

http://stankovych.org.ua/ua/news/104....

До ювілею композитора Євгена Станковича здійснять запис його унікальних творів
Цей рік є ювілейним для Народного артиста України, Героя України, композитора Євгена Станковича. З приводу цього ювілею, невеличкою купкою небайдужих людей було вирішено зробити запис його твору OPERA RUSTICA на вірші Бориса Олійника та декількох камерних симфоній No.3 та No.7.

15 червня на національній кіностудії ім. О.Довженка (пр. Перемоги, 44, корпус 6) у студії звукоцеху буде здійснений запис цих унікальних творів.
Довідка.
Євген Станкович є центральною фігурою у сучасній музиці України. Плідно працюючи з 1966 року, він написав 6 симфоній, 9 камерних симфоній, оперу "Коли цвіте папороть", 5 балетів, велику кількість ораторіальних, камерно-вокальних та інструментальних робіт, а також музику для 6 спектаклів та понад 100 фільмів. Навчався у таких майстрів, як Борис Лятошинський та Мирослав Скорик.

Євген Станкович нагороджений багатьма почесними званнями та нагородами, в тому числі найвищою нагородою України за артистичну діяльність - премією Тараса Шевченка. Його Третя камерна симфонія увійшла до десяти найкращих творів світу за оцінками організації ЮНЕСКО, 1985 рік.

Твори Станковича звучали в концертних залах Канади, США, Німеччини, Франції, Іспанії, Югославії, Китаю, Філіппін і країн Східної Європи. У січні 1992 року Євген Станкович очолював журі Першого Міжнародного фестивалю сучасної музики в Канаді. У 1996 році він був композитором-в-резиденції кантону Берн, Швейцарія.

Композиції Станковича були записані в багатьох країнах, у тому числі такими компаніями, як Мелодія, Аналекта, ЕйЕсВі та Наксос.
http://kievkamerata.org/ukr/
Національний ансамбпь солістів "Київська камерата" в контексті музичної культури України є провідним виконавцем камерної музики різних стилів та напрямків. Творчий репертуар колективу надзвичайно різноманітний - від музики раннього бароко до останніх творів композиторів XXI стопіття. Однак головною сферою творчої діяльності ансамблю з моменту його появи по сьогодення є виконання та пропаганда музики українських композиторів а також репрезентація їх творчості за кордоном.
"Київська камерата" починала свою діяльність на умовах антрепризи у 1977 році її засновником став відомий піаніст соліст Київської філармонії Валерій Олександрович Матюхін. Ансамбль одразу ж зарекомендував себе як виконавець серйозного українського сучасного репертуару, оскільки основна ціль створення "Камерати" полягала в прагненні активно включитися у процес вітчизняної музичної творчості, надати можливість сучасним українським композиторам почути в живому виконанні власні твори та опуси колег.

Loading...

Advertisement

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...