Loading...

Raport Miesiąca ma już rok!

1,369 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Aug 27, 2012

Raport Miesiąca ma już rok. To właśnie pod koniec sierpnia 2011 roku razem z N!KO, Ghostwriterem i hadaszyszkiem zasiedliśmy przed mikrofonami, aby rozpocząć tę audycję. Nagrywaliśmy co miesiąc odcinek podsumowujący wydarzenia w WWE i TNA. Przez program przewinęło się także kilku gości, a jeden z nich na stałe zasiadł w Raporcie w miejsce Ghostwritera, który zmienił status kontraktu z "full-time" na "legend's". Tak w skrócie można byłoby zobrazować pierwszy rok tej audycji.

W urodzinowej audycji wystąpi nas prawdopodobnie pięciu - Vercyn, N!KO, hadaszyszek, Ghostwriter oraz Schoop. Będzie także konkurs dla słuchaczy, który zostanie ogłoszony w trakcie tego odcinka. Od razu jednak zaznaczę, że będą brane pod uwagę jedynie odpowiedzi osób posiadających konto na Attitude.

Wraz z pierwszymi urodzinami Raport Miesiąca zadebiutuje z nowym logo oraz intro. Pewnie część osób stwierdzi, że tamte poprzedni były lepsze - całkiem możliwe, to kwestia gustu, ale czasami trzeba, a nawet wypada, coś odświeżyć i zmienić, aby ruszyć dalej.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...