Loading...

#ZOSTANWDOMU #TOTAL #TeamTotal

Zostań w domu i dbaj o auto | Porady | Adam Klimek | Team Total

797 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Premiered May 8, 2020

#ZOSTANWDOMU i nie narażaj siebie lub innych, ale pamiętaj, że o samochód też trzeba w tym okresie zadbać, żeby uniknąć przykrych niespodzianek. Adam Klimek z Team Total radzi, że jedną z podstawowych czynności, które możemy zrobić dla swojego auta, kiedy nie jeździ regularnie, jest kontrolne uruchamianie silnika co kilkanaście dni. W momencie rozgrzania jednostki napędowej dochodzi usunięcia zanieczyszczeń ze świec i wydechu oraz odparowywania wilgoci z wnętrza silnika, co korzystnie wpływa na jego żywotność. Co więcej, zalecamy, żeby auto nie tylko okresowo uruchamiać, ale także żeby raz na jakiś czas przejechać nim 20-30 kilometrów. Zobaczcie film!

#ZOSTANWDOMU, ale pamiętaj, żeby nie zaniedbać swojego auta!

Team Total to miejsce, w którym wszyscy miłośnicy motoryzacji znajdą coś dla siebie. Mamy inspirujące treści i fachowe porady.

TOTAL od lat odgrywa istotną rolę w świecie sportów motorowych. Wyścigi i rajdy są dla nas najlepszym źródłem zdobywana doświadczenia, które umożliwia nam prace nad innowacyjnymi produktami. Dzielimy się naszym doświadczeniem z kierowcami, co gwarantuje im optymalną ochronę, niezawodność i wydajność silników. Wszystko po to, aby jako pierwsi mogli minąć linię mety!

https://teamtotal.pl/

https://www.total.com.pl/

https://www.facebook.com/totalpolska/

#TOTAL #TeamTotal #Akumulator

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...