Loading...

KAYBOLAN YILLAR DİZİSİ 9.BÖLÜM

359,641 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Uploaded on Jul 13, 2011

Ezel’in kocası Ender’e olan nefreti genç kadını gün geçtikçe Ali’ye ve Esmer’e yaklaştırmaktadır. Huzuru, mutluluğu ve güveni bu iki adamda bulan Ezel duygularına bir anlam verememekte ama bir şekilde kendini hep bu iki adamın yanında bulmaktadır.
Ezel yüzünden karşı karşıya gelen Ali ve Esmer de Ezel’den vazgeçememektedir.
Esmer’in İstanbul’u kasıp kavuran operasyonundan sonra şehrin yasadışı çevreleri bu genç adamdan nefret etmektedirler ve ondan kurtulmak için yeni bir tuzak kurarlar. Bu seferki tuzağın kurbanlarından biri de Ali’dir. Hayat bu iki adamı yine karşı karşıya getirir ve Esmer, Ali’ye olan can borcunu öder. Artık birbilerine can borçları kalmamıştır ve bu hesaplaşmadan sonra tekrar düşman olurlar. Aslında ikisinin de istediği şey aynıdır. Ezel! Karşılıklı restleşirler ve birbirlerine ‘Ezel’den uzak dur!’ ihtarı yaparlar.
Artık birbirlerine iki düşmandırlar. Ezel ise ihtiyacı olan tüm güzel duyguların paylaştırıldığı bu iki adamdan da vazgeçememekte ve ortada kalmaktadır.
Ortak geçmişlerden bir haber birbirlerini bulan bu üç insan artık yeni bir çıkmaz ve çözümsüz bir aşk üçgeninin ortasındadırlar ve hayatın anlamı patlamaya hazır bir bombadan başka bir şey değildir.

KAYBOLAN YILLAR DİZİSİ FACEBOOK SAYFASI
www.facebook.com/kaybolanyilla​rdizisi

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...