Upload

Loading...

Video Games Live w Polsce! 02

2,205 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Uploaded on Sep 16, 2009

VIDEO GAMES LIVE W POLSCE!

16.11.09, ZABRZE, DOM MUZYKI I TAŃCA
17.11.09, ŁÓDŹ, WYTWÓRNIA
18.11.09, WARSZAWA, TORWAR

GRY KOMPUTEROWE, ORKIESTRA SYMFONICZNA ORAZ KILKUDZIESIĘCIOOSOBOWY CHÓR POŁĄCZONE W CAŁOŚĆ MEGA WIDOWISKO VIDEO GAMES LIVE NARESZCIE W POLSCE!

Video Games Live jest nietypowym koncertem zawierającym w sobie muzykę z największych video gier wszechczasów.

Pomysłodawcami, a także producentami tego niesamowitego wydarzenia są twórcy gier komputerowych i światowej sławy kompozytorzy - Tommy Tallarico i Jack Wall.

Video Games Live jest unikatowym widowiskiem w dziedzinie rozrywki, podczas którego najlepsze światowe orkiestry i chóry wykonują specjalne aranżacje muzyki z tak kultowych gier jak Tetris, Warcraft, Zelda, Diablo, Call of Duty czy Super Mario Bros. Do tego mamy do czynienia z wizualizacjami gier zsynchronizowanymi ze światłem, efektami specjalnymi, tancerzami, oraz graczami on-line!

Jak najlepiej opisać Video Games Live? Video Games Live to połączenie energii rockowego koncertu z siłą i emocjami muzyki granej przez orkiestrę symfoniczną. Połączone z technologią, interaktywnością, oszałamiającymi wizualizacjami i zabawą jaką mogą dostarczyć tylko gry video.
To także pełna synchronizacja muzyki, wizualizacji i interaktywnej zabawy dla publiczności w każdym wieku i bez względu na to czy grają w gry video czy nie.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up Next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...