Loading...

#mcbü #manisacelalbayarüniversitesi #ProfDrAhmetAtaç

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç’tan Öğrencilerimize Hoşgeldiniz Mesajı

4,979 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Aug 8, 2019

#mcbü #manisacelalbayarüniversitesi #ProfDrAhmetAtaç #celalbayarüniversitesi #cbü #mcbürektör #Rektör #açıklandı #ösym #manisaüniversite #fakülte #lisans #önlisans #yüksekokul #meslekyüksekokulu #yks2019

Yeni Yerleşen Öğrencilerin Kayıt Bilgileri için: http://u.mcbu.edu.tr/cfd

Sevgili Gençler
Yükseköğrenim hayatınıza Manisa Celal Bayar Üniversitesi ailesinin bir ferdi olarak başlamanızdan dolayı hepinizi ayrı ayrı kutluyor, gözlerinizden öpüyorum. Başta aileleriniz olmak üzere sizi yetiştiren herkese selam ve saygılarımı sunuyorum. Tercihinizin bizi hem gururlandırdığının hem de ağır bir sorumluluk yüklediğinin bilincindeyiz.
Üniversitenin tüm çalışanları olarak sizleri en iyi şekilde yetiştirmek ve hayata hazırlamak için heyecanla bekliyoruz. Eğitim ve araştırma çalışmalarının konforunu arttırmak sosyal, kültürel ve sportif etkinliklerle sizleri buluşturmak, huzurlu bir eğitim ortamının devamı için gereken tüm çabayı harcayacağımızdan emin olabilirsiniz.
Manisa Celal Bayar Üniversitesi olarak hedefimiz medeniyet değerlerine bağlı, analitik düşünen, dünyaya ve değişime açık, teknolojiyi kullanan, sosyal iletişim becerileri yüksek nitelikli insanlar yetiştirmektir.
Bölgenin en büyük üçüncü üniversitesinde, nitelikli öğretim üyeleriyle kısa bir süre sonra buluşacaksınız. 24 saat açık kütüphanemiz yenilenmiş yüzü ve milyonlarca kitaba erişim kolaylığı ile sizleri bekliyor. Uteak Akreditasyonuna sahip bir Tıp Fakültesinde, Elektrik Elektronik, Makine, Gıda ve İnşaat Bölümleri Müdek akreditasyonuna sahip bir Mühendislik Fakültesinde, Kimya ve Biyoloji bölümleri Fedek akreditasyonuna sahip bir Fen Edebiyat Fakültesinde, Pearson akreditasyonuna sahip bir Yabancı Diller Yüksekokulunda eğitim alacaksınız. İşyeri eğitimi kapsamında eğitiminizin son yarıyılını iş yerlerinde mesleğinizi uygulayarak geçirecek, Teknokentimizde araştırma imkânı bulacaksınız.
Aile ortamı sıcaklığında, kapımız sizlere ardına kadar açık olacaktır.
Sizden kendinize güvenmenizi, kendinizi yenilemenizi, çok çalışmanızı, araştırmanızı, dünyada ve Türkiye’de olup biteni takip etmenizi, aklınızı kullanmanızı ve onu vicdanınız dışında kimsenin emrine vermemenizi istiyoruz. Ülkemizin geleceğini aklı ve vicdanı hür nesiller olarak yetişen sizler inşa edeceksiniz.
Bu vatana sahip çıkıp, bu bayrağı ilelebet dalgalandıracağınıza olan inancım tamdır.
Hepinizi çok seviyoruz. Aramıza hoşgeldiniz.

Prof .Dr. Ahmet Ataç
Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü

Comments are disabled for this video.

to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...