Loading...

LUNI: Andrej Ožarovskij antibranduolinė paskaita (IV dalis)

43 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jun 7, 2012

2012 m. birželio 6 d., trečiadienį, Laisvasis universitetas (LUNI) Andrejumi Ožarovskis -- Rusijos branduolinės fizikos ekspertu, „Bellona" tinklo nariu. Susitikimas vyks 18 val. baro „Misterija" II a. salėje, Totorių g. 18, Vilniuje. Birželio 7 d. A. Ožarovskis susitiks su LUNI klausytojais Alytuje, o birželio 8 d. -- Klaipėdoje.

A. Ožarovskis -- vienas garsiausių Rusijos branduolinės energetikos priešininkų. Kaip aktyvus mokslininkas ir pilietinis aktyvistas jis dalyvauja daugelyje iniciatyvų, kurios padeda kelti klausimus apie atominės energetikos grėsmes ir perspektyvas.

LUNI paskaitų ciklo metu Andrejus Ožarovskis atsakys į labiausiai Lietuvai rūpimus branduolinės geopolitikos klausimus - ar įmanoma sustabdyti branduolinius Putino monstrus šalia Lietuvo sienų? Pranešėjas pasidalins savo kolegų patirtimi stabdant rusiškų branduolinių jėgainių statybas, taip pat pasaulio žaliųjų organizacijų patirtimi reikalaujant atsisakyti branduolinės energetikos. Paskaitos metu kalbėsime apie branduolinės energetikos mitus ir realijas. Klausime pašnekovo, kokie pavojai laukia mažos šalies, kuri ketina pasirašyti susitarimą su randuoline korporacija HITACHI.

Andrejus Ožarovskis dalyvavo visuomenės klausymuose dėl abiejų Rusijos projektų prie Nemuno ir prie Neries, o už aktyvų dalyvavimą Astroveco AE plano svarstyme 7 dienas praleido Baltarusijos kalėjime.

Paskaitos organizuojamos LUNI bendradarbiaujant su privalomo referendumo dėl branduolinės energetikos iniciatyva www.UZreferenduma.lt

Loading...


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...