Loading...

Kontrola rodzicielska - Windows 7

9,705 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Feb 6, 2017

Poradnik dotyczący kontroli rodzicielskiej w systemie Windows 7 jest elementem kampanii społecznej „Chroń dziecko w sieci ” realizowanej przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Fundacja Dzieci Niczyje) wraz z NASK w ramach działań Polskiego Centrum Programu Safer Internet.

Kampania podejmuje problem kontaktu dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym ze szkodliwymi treściami, jak erotyka i pornografia, sceny przemocy i mowa nienawiści. Adresowana jest głównie do rodziców. W ramach akcji powstały piosenka „Mama i tata” wraz animacją, zestaw reklam telewizyjnych, radiowych i prasowych oraz filmy instruktażowe dla rodziców. Przekazom kampanii głosu użyczył znany dziennikarz, prezenter i lektor Tadeusz Sznuk.

Platformą internetową kampanii jest serwis www.dzieckowsieci.pl. Akcję zaplanowano i zrealizowano we współpracy z Astro Group.
Autorem słów piosenki „Mama i tata” jest Łukasz Wojtasik (FDDS). Piosenkę zaśpiewała Marysia Nowak. Nagranie zrealizowano w Lordfader Studio. Animacje kampanii stworzyła Astro Group. Muzyka dzięki wsparciu Adam Romanowski – Audio Network

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...