Loading...

"Republika e Rinisë dhe Bukurisë", Spoti i ri publicitar për turizmin në Kosovë

16,203 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jun 5, 2012

Agjencia për Turizmin dhe Promovimin në Kosovë ka publikuar spotin e ri publicitar për këtë sezon turistik. Ai titullohet "Republic of Youth, Republic of Beauty -- The Republic of Kosovo".

Loading...

Advertisement
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...