Loading...

Akademia Përkujtimore për 10 vjetorin e rënies së dëshmorit Muzafer Xhaferi

587 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Uploaded on Feb 24, 2011

Më 16 shkurt 2011, është mbajtur Akademia Përkujtimore në Teatrin Shqiptarë të Shkupit. Me këtë rast u shënua 10 vjetori i fillimit të luftës së Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare dhe 10 vjetori i rënies së dëshmorëve Muzafer Xhaferi, Shpend Mazrekaj, Nijazi Sinani, Qemal Shaqiri, Gazmend Avdiu, Nehat Curri e te tjerë...

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...