Loading...

Kampionati Kombëtar i Atletikës (1965)

1,021 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Dec 29, 2009

Kampionati Kombëtar i Atletikës, stadiumi kombëtar "Qemal Stafa", 1965.
Mbizotërojnë në garat e shpejtësisë, atletët dinamovitë: Çlirim Balluku, i cili fiton në 100 m, me kohën 10.8 sec, dhe atleti tjetër dinamovit, Ilia Mazniku, i cili fiton në garën e 110 m me pengesa, me kohën 15.2 sec.
Gjithashtu, ekipi i meshkujve i Dinamos, fiton stafetën 4x400 m.

  • Category

  • License

    • Standard YouTube License

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...