Loading...

G4S: tule tööle kaubanduse turvatöötajaks

7,056 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on May 6, 2014

Peame ennast suurettevõtete hulgas mainekaks tööandjaks ja väidame uhkusega, et meil on parimad töötajad. Nii töötajate rahulolu-uuringud kui ka läbiviidud kliendirahulolu-uuringud annavad tunnistust sellest, et meie töötajad on omal alal kompetentsed, ettevõttele lojaalsed ja klientide poolt hinnatud. Pikaajalise koostöö ja usaldusliku töösuhte aluseks on see, mismoodi me uusi inimesi oma ettevõttes vastu võtame. Uue töötaja seisukohalt on värbamise ja sisseelamisperioodi kvaliteet kriitilise tähtsusega ning mõjutab inimese motivatsiooni. Et uustulnuk tunneks end meie juurde oodatuna, tegeleme aktiivselt ettevõtte, töökoha ja inimeste omavahelise kokkusobitamisega. Turvatöötajate sisseelamist toetavad selged värbamistegevused, esmakoolitus, juhendamine objektil ja põhiõppe läbimine katseaja jooksul.
G4S Eesti Värbamiskeskus on koht, kuhu on oodatud nii töövõimalustest huvitatud uued inimesed kui ka meie enda töötajad.
Värbamiskeskus asub Tallinnas, Paldiski mnt 80. Meie uksed on avatud esmaspäevast reedeni 9.00-17.00. Kõigile teie küsimustele vastame hea meelega telefonil 6511 787, 6511 768 või 13322. Kirjutada saate meile e-postkasti aadressil personal@ee.g4s.com.

Piirkondlikud esindused: Lõuna piirkond: Tartu, Soola tn 3 Lääne piirkond: Pärnu, Riia mnt 92 Ida piirkond: Jõhvi, Rakvere tn 16

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...