Loading...

Bóg cudów - lektor PL (FULL MOVIE 1:25:03)

1,728,422 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Uploaded on Apr 18, 2011

Film możesz kupić tutaj http://sklep.jakubwydawnictwo.com/ind...

więcej na kanale: crewEKS
http://www.youtube.com/user/crewEKS
mail : crewEKS@wp.pl

profesjonalnie przetłumaczona wersja z polskim lektorem lub napisami jest już do kupienia w sklepach, cena to jedynie 25 zł

Otaczają nas Boże cuda, które wiele nam o Nim mówią. Dzięki stworzeniu doświadczamy przebłysku Jego mocy, mądrości, majestatu i troski. Stworzenie przemawia do tych, którzy chcą słuchać...

Dołącz do nas w niezwykłej podróży odkrywającej dzieło Stworzyciela i to, co Jego stworzenie objawia na temat Jego charakteru. Przyjrzyj się niewyobrażalnej wielkości wszechświata i zastanów się nad zdumiewającą ilością energii znajdującej się w całej materii.

Zbadaj niezbędną dla każdego organizmu wytworną molekułę wody i odkryj, w jaki sposób Bóg łączy te molekuły, by uformować piękne, symetryczne kryształki śniegu. Zapoznaj się z niewiarygodną złożonością DNA i tym, jak wspaniałą pracę musi wykonać maleńkie nasionko, by stać się rośliną.

Ptak -- niebywale funkcjonalny, przystosowany do lotu organizm, motyl -- owad powstający z poczwarki, te i wiele innych cech stworzenia przedstawiono w tej, zachwycającej nasze oczy, prezentacji.

„Bóg cudów" to zapierająca dech w piersiach podróż po widzialnych i niewidzialnych wspaniałościach Bożego stworzenia. Opowiada również o jednym z najwspanialszych Bożych cudów -- darze zbawienia i odkupienia życia!

Rozgłaszajcie Jego chwałę... Jego cuda -- wśród wszystkich ludów! (Ps 96:3)


http://www.stworzenie.org/

http://www.inteligentny-projekt.pl/

  • Category

  • License

    • Standard YouTube License

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...