Loading...

Rozwinąć skrzydła - ks. Grzegorz Polok, AUDIOBOOK (o problemach DDA,DDRR)

23,924 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Nov 7, 2014

http://www.rozwinacskrzydla.pl

Towarzyszy Twojemu życiu często lęk, niepokój, masz niskie poczucie swojej wartości, stale szukasz potwierdzenia siebie w różnych formach aktywności zewnętrznej, masz kolejny nieudany związek, utraconą przyjaźń, zaczynasz wchodzić w jakieś uzależnienie? Może źródłem tego jest Twoja przeszłość, a zwłaszcza to co działo się w Twojej rodzinie. Może nie doświadczyłeś w swoim dzieciństwie i okresie dorastania bezwarunkowej miłości od rodziców, nie czułeś ich ciepła i wsparcia. Może przyczyną tego było nadużywanie lub uzależnienie od alkoholu jednie lub obojga twoich rodziców. Może mama i tata byli w rozwodzie emocjonalnym lub prawnym, może pojawiła się zdrada małżeńska, czy trwała nieobecność jednego z rodziców.

Nie jesteś sam z taką przeszłością albowiem szacuje się, że około 40 procent dorosłych Polaków można zaliczyć do grupy dorosłych dzieci alkoholików (DDA), czyli osób które rozwijały się w rodzinie gdzie jeden albo oboje rodziców nadużywało, bądź byli uzależnieni od alkoholu. Do tego dochodzi kilkanaście procent dorosłych, którzy wzrastali w rodzinach z inną dysfunkcją, mających podobne trudności w dorosłym życiu, jak ci żyjący w rodzinach z problemem alkoholowym.

Dla Ciebie więc powstała strona, książka i audiobook: "Rozwinąć skrzydła". Na stronie możesz pobrać e-book i audiobook pełnej wersji książki. Zachęcam również do przeczytania publikowanych tutaj świadectw ludzi, którzy doświadczyli tego zapewne co i Ty, i jak dali sobie z tym radę, a także zrobienia testu by zobaczyć jak to jest z Tobą. Może to wszystko być na początku trudne, ale wiem, że warto podjąć tę drogę do siebie, by z czasem rozwinąć skrzydła swojego życia.

ks. dr Grzegorz Polok, UE Katowice

Loading...


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...