Loading...

Głosy Polaków z Kanady i USA

12,130 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Dec 24, 2016

Głosy Polaków z Kanady i USA

W ten najpiękniejszy czas roku TV Niezależna Polonia przedstawia Głosy Polaków z Kanady i USA skierowane do rządzących obecnie Polską - do Pani Premier Beaty Szydło, Jej Ministrów i Pracowników Ministerstw, do Prezydenta RP Pana Andrzeja Dudy i Pierwszej Damy, do Personelu Jego Kancelarii i Pałacu, do Prezesa PIS Pana Jarosława Kaczyńskiego, do Posłów i Senatorów Zjednoczonej Prawicy oraz do Prawicy tej Polityków i Działaczy.
Tegoroczna, świąteczna edycja audycji TV Niezależna Polonia “Moim Zdaniem” to zebrane od kilkunastu osób - Polek i Polaków mieszkających na stałe w różnych miejscach Kanady czy Stanów Zjednoczonych - oceny i komentarze dotyczące bieżących, dramatycznych wydarzeń w Polsce, w przeddzień Świąt Bożego Narodzenia A.D. 2016. Oprócz związanych z tym okresem, tradycyjnych życzeń usłyszycie Państwo opinie i przesłanie do sił politycznych rządzących obecnie w Polsce i odpowiedzialnych za przyszłość ojczyzny.
To głos Polaków z Kanady i USA na temat tego, co się obecnie w kraju dzieje. Jednym słowem - Naszym - Polaków zza oceanu - Zdaniem. Zapraszamy.
Więcej na:
www.tvniezaleznapolonia.org

Elżbieta, Wacław Kujbida
TV Niezależna Polonia Ltd.
Ottawa, Kanada
grudzień 2016

Loading...


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...