Loading...

#ShkencaKompjuterike #GjuhëGjermane #AplikoTani

BURSË studimi 100% dhe PUNËSIM të garantuar nga Kolegji Universum

109 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Aug 8, 2019

A dëshironi të përfitoni BURSË studimi 100% dhe PUNËSIM të garantuar?

Vision Agency do të financojë studimet e 4️⃣0️⃣ maturantëve për 3 vite studimi në Kolegji Universum në programet #ShkencaKompjuterike dhe #GjuhëGjermane. Studentët që nga viti i parë do të punojnë part-time, e më pas vazhdojnë kontratën e punësimit në Vision Agency 👩‍🎓👨‍🎓✅

#AplikoTani https://bit.ly/2ZIxjLD. Fito BURSË për 3 vite studimi dhe PUNËSIM 100% të garantuar‼️

⏳ Afati i fundit për aplikim 6 Shtator 2019;

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...