Loading...

"Përkulja dhe rënia e tiranisë shqiptare 1991-1996", Spartak Ngjela promovon vëllimin e tretë

378 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jun 11, 2013

TIRANE - Biblotekës shqiptare i shtohet vëllimi i tretë i politikanit të njohur Spartak Ngjela i titulluar "Përkulja dhe rënia e tiranisë shqiptare 1991-1996". I ndarë në 29 kapituj me fakte reale, ky libër nxjerr në pah dy defekte të politikës shqiptare, mungesën e kompromisit dhe konsensusin. Në fjalën e tij gjatë promovimit të librit, të cilin tashmë mund ta ketë çdo lexues, autori sqaron se ky libër i kushtohet dy figurave të njohura në politikën shqiptare, Gramoz Pashkos dhe Azem Hajdarit të cilët nuk jetojnë më.

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...