Loading...

Kujdes nga qesja e shqyer.

1,130 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jun 14, 2012

1 - E përsosë abdesin, por harxhon shumë ujë...Qese e shqyer!

2 - Jep lëmoshë të varfërve në vlerë të madhe, por i nënçmon ata...Qese e shqyer!

3 - Falesh natën, agjëron ditën dhe i nënshtrohesh Allahut ,por ke shkëputur marrëdhëniet farefisnore...Qese e shqyer!

4 - Agjëron dhe i bënë ballë etjes dhe urisë ,por fyen dhe mallkon...Qese e shqyer!

5 - Ec e mbuluar dhe me rroba të gjëra ,por era e parfumit dëgjohet larg...Qese e shqyer!

6 - E nderon dhe respekton mysafirin, por pasi të largohet fillon dhe e përgojon...Qese e shqyer!

Në fund: Të nderuar mos i grumbulloni të mirat e juaja në qese të shqyer!

I fitoni me mund dhe pa mund ju bien nga qesja, keni kujdes!

Loading...

Advertisement
When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...