Loading...

BU HAYAT BENİM 2- SIRLAR VE HAYALLER

897 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Nov 12, 2013

Tanıtım: Photocrea
Müzik: Cenk Çelebioğlu

Çok satan 14 Yaşında Bir Genç Kızım Ben kitaplarının yazarı Deniz Erbulak, yeni serisi Bu Hayat Benim ile okurlarıyla buluşmaya devam ediyor...

Doğan Egmont Yayıncılık'tan çıkan ve çok satan 14 Yaşında Bir Genç Kızım Ben kitaplarının yazarı Deniz Erbulak, Bu Hayat Benim serisinin ikinci kitabıyla okurlarına ulaşıyor.
Kendi ayakları üstünde durmak isteyen gençlerin yaşamına odaklanan "Bu Hayat Benim" adlı dizide, karşılaşılan zorlukların üstesinden gelme serüveni eğlenceli bir şekilde dile getiriliyor.
Bu Hayat Benim adlı serinin yeni kitabı Sırlar ve Hayaller, ilk kitapta arkadaşlığın gücünü keşfeden ve hayallerinin peşinden koşmak isteyen Sibel, Berna, Defne ve Tuna'nın yaşamını mercek altına almaya devam ediyor. Bir yandan derslerine odaklanmaya çalışan, diğer yandan da annesine yardım etmeye çalışan Sibel'in kafası, Tuna'nın sürprizi ile iyice karışıyor. Hele üstüne bir de edebiyat hocasının münazara ekibine daveti gelince işler büsbütün zorlaşıyor.
Oyunculuk kariyeri için tüm zorlukları göze alan Tuna, ailesinden gizlice reklam ajansına kaydoluyor ve seçmelerin sonucunu heyecanla bekliyor.
Aydan Hanım'ın güzellik merkezinde yeteneğini ortaya koyan Berna, kimsenin aklına gelmeyecek bir plan yapıyor ve tüm ekibe inanılmaz bir gün yaşatıyor. Hayatına yeni giren arkadaşlarının sırlarına ortak olan Defne ise, birbirinden farklı yaşamlara ortak olurken ne kadar keyif aldığını fark ediyor.
Sırlar ve Hayaller, her zamanki akıcı kurgusu, samimi dili ve samimi kahramanlarıyla okurların yüreklerini ısıtıyor.

  • Category

  • License

    • Standard YouTube License

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...