Loading...

Мера Нової Каховки та місцеву депутатку спіймали на відвертій брехні

16,385 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Mar 3, 2020

Протистояння навколо ларька біля дому Дружби 27 продовжується. Мешканці дому отмують одну перемогу за іншою. 28 жовтня минулого року Державна архітектурно-будівельна інспекція визнала незаконність ларька на тротуарі та наказала знести його. Але міська влада не погодилась з цим рішенням та подала позов до суду. І от нещодавно 20 лютого Херсонський окружний адміністративний суд підтвердив незаконність розміщення тимчасової споруди тобто ларька біля будинку Дружби 27. Щоб ви зрозуміли, визнана не просто незаконність цього ларька, а протизаконні дії міської влади, яка видала дозвіл на встановлення тимчасової споруди в цьому місці.

Рішення суду - http://reyestr.court.gov.ua/Review/87...

В рішенні суду знову підтверджені ті містобудівні нормативи, котрі Новокаховська влада ніяк не бажає визнавати. А саме: 5 мертів до проїзної частини доріг та вулиць та не менше 10 метрів до житлового будинку. Ви самі можете ознайомитись з рішенням суду за посиланням, котре є в тексті знизу цього відео.

Міська влада в розпачі. Мер Коваленко та його сателіти ніяк не бажають визнавати свого програшу. То ж в ход починають пускати різноманітні маніпуляції та перекручування фактів. На минулій сесії 13 лютого мер міста заявив, начебто була якась там домовленість між підприємцем та мешканцями будинку про встановлення цього ларька.

Далі цю маніпулятивну інформацію підхопила та вдосконалила депутат міської ради Олена Михайлова. З її слів виходило, що мешканці на загальних зборах схвалили встановлення ларька на тротуарі. Та навіть більше, що вони самі були ініціаторами цієї справи.

Тут запис виступу Олени Михайлової - https://www.youtube.com/watch?v=_iYYu...

Далі ця перекручена з ног на голову інформацію була опублікована на перших шпальтах двох місцевих газет. І тут вже обурились самі мешканці будинку по вулиці Дружби 27. Вони зібрались на загальні збори та запросили журналістів, щоб заявити що ні про які домовленості вони не знають. І ніколи… ніколи вони не просили встановлювати ларьок біля вікон їхнього будинку.

Це відео було представлене ГО «Центр сучасного розвитку «Астра»» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст відео є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...