Loading...

Kiefer Sutherland'in yeni dizisi "TOUCH" çok yakında Foxlife'ta!

2,601 views

Loading...

Loading...

Transcript

The interactive transcript could not be loaded.

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Feb 21, 2012

Heroes'un yapımcılarından Tim Kring'in yönettiği, 24 dizisinden tanıdığımız sayısız Emmy ve Altın Küre adaylığı bulunan Kiefer Sutherland'in başrolde olduğu merakla beklenen drama dizisi Touch Türkiye'de ilk kez Amerika'dan sadece 1 gün sonra Foxlife ekranlarında olacak.

Bilimin spiritüellikle birleştiği, hepimizin görünmez bağlarla birbirimize bağlı olduğunu, her dokunuşun bir sonraki olayı tetiklediğini anlatan umut dolu bir drama...

Dizinin merkezinde yer alan MARTIN BOHM (Kiefer Sutherland, «24»), 11 yaşındaki otistik oğlu JAKE ile iletişim kurmaya çalışan dul bir babayı canlandırıyor. Sevgi dolu, zeki ve düşünceli Martin, dilsiz ve kendisine dokunulmasına asla izin vermeyen, duygularını belli etmeyen oğluna ulaşabilmek için her yolu deniyor. Jake (David Mazouz) ise kendini, kullanılmayan cep telefonlarını kurcalayarak ve bir takım rakamlar kullanarak, babasının dünyayı onun gözlerinden görmesini sağlamaya çalışıyor. Martin'in, oğlunun sahip olduğu bu yeteneği keşfetmesi ile her şey değişecektir. Jake, olayları kimsenin görmediği şekilde görerek birbirleriyle bağlantılarını kurabilen bir dahidir. Yani Jake aslında iletişim kuruyordur. Fakat kelimelerle değil, sayılarla. Şimdi Martin, bu sayılarla olayların anlamlarını ve birbirleriyle alakası olmayan insanların arasındaki bağlantıları çözmeye çalışıyor.

http://www.facebook.com/FoxlifeTurkiye
http://www.twitter.com/FoxlifeTurkiye
http://www.foxlife.com.tr/touch

Loading...


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...