Loading...

Shqipri Kelmendi ft. Ryva Kajtazi - Thehet zemra (Official Video) | Gmusic

1,225,528 views

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Published on Jun 16, 2018

Shqipri Kelmendi ft. Ryva Kajtazi - Thehet zemra (Official Video) | Gmusic ➥ Abonoje Kanalin Ketu: http://smarturl.it/GMusicAbonohu

Muzika & Teksti: Kreshnik Avdiu
Orkestrimi: Ardian Kastrati
Video: UrbanGraphics

Social Networks:

Shqipri; https://www.instagram.com/shqiprikelm...
Ryva: https://www.instagram.com/ryva_kajtazi_/

© 2018 Te gjitha te drejtat e Rezervuara per Gertit GmbH

Teksti:
Shqipriu:

Fjalen e fundit
T'paren e fola
E di moj zemer
E di qe gabova

Ryva:
Qka ban ai qe ngutet
Ti e di shume mire
Ti vet e tepr
ove
E tash mos kerko meshir

Refreni
Thehet zemraa
Thehet shpirit
Veq niher ne jetë
Prej dikuj qe e ke thirr ti
Dashni e vertet-2x

Strofa-2
Shqipriu

Sot i thash vetes
Se di pse fole
Por se kuptoj pse
Ngat zemres e more

Ryva

Qka bon ai qe ngutet
Ti e di shume mire
Ti vet e teprove
E tash mos kerko meshir

Ref:

Thehet zemra
Thehet shpirti
Veq niher ne jet
Prej dikuj qe e ke thirr ti
Dashni e vertetx2

===========================
Pjese rrjetit G-Music jane artistet:
Flora Gashi
Genta Ismajli
Skivi
Shkurte Gashi
Diamond
Lule Mustafa
Kumrije Mustafa
Besim Krasniqi
Fidan Gashi
Mergim Mjeku
Shqipri Kelmendi
dhe shume te tjere.

Loading...

Advertisement
to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...