Loading...

28 Mars 2010, neper rruget e Tiranes...3

1,549 views

Loading...

Loading...

Loading...

Rating is available when the video has been rented.
This feature is not available right now. Please try again later.
Uploaded on Apr 3, 2010

Shoqata Iliria - Lidhja e emigranteve shqiptarë - Romë, më 28 Mars 2010, zgjoi rruget e Tiranes me denoncimet publike, të tragjedive dhe dramave shqiptare, te shkaktuara prej një shteti kriminal, të montuar në gjithe keto vite...!

Loading...

When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.

Up next


to add this to Watch Later

Add to

Loading playlists...